FAIR CROSS

Každoročný dobročinný beh, prostredníctvom ktorého vyzbierame finančné prostriedky pre nadáciu REVIA  ktorá financuje neziskové projekty v rámci malokarpatského regiónu. Pripravené sú 2 trate, pre zdatnejších 11,5km a menej zdatných 5,8km.

Pre konkrétne informácie o najbližšom ročníku kliknite na propozície

Hlavní Partneri:

GD Team a.s. a GS Soft s.r.o. – patria k popredným poskytovateľom IT služieb a riešení v strednej a západnej Európe. Ich činnosti sú zamerané predovšetkým na riešenia SAP, ktoré v oblasti podnikových informačných systémov zastávajú všade vo svete popredné miesto.

Golf Pezinok s.r.o. – Prvý pezinský golfový tréningový areál pre všetkých! Poskytujeme priestory pre spoločenské a firemné akcie a eventy.

Lyreco a.s. – Spoločnosť s pobočkou v Pezinku je európskym lídrom a tretím najväčším svetovým distribútorom produktov a služieb určených pre pracoviská.

KOZARA s.r.o.– Moderné vinárstvo zo Šenkvíc, Špecializujeme sa na produkciu vín z odrôd šenkvického regiónu a slovenských novošľachtencov s typickým odrodovým charakterom.

Aviana plus s.r.o. – Pezinská spoločnosť ktorá upravuje užitkové a nákladné vozidlá a to najmä nadstavby prestavby a vstavby.

BLUE WATER s.r.o. – Vynikajúca alpská voda v ekologickom balení. Spoločnosť podporuje environmentálne projekty.

SJB group s.r.o. – Agentúra poskytujúca kompletné služby v oblasti marketingu, reklamy, programovania a webdesignu.

ASBIS s.r.o. a LENOVO Slovakia s.r.o. Popredný svetový obchodníci s výpočtovou a kancelárskou technikou.

AD Sun s.r.o. – Reklamná agentúra so sídlom v Pezinku poskytujúca kompletné služby vrátane veľkoplošnej tlače na rôzne materiály.

KO.MA.CO-sk s.r.o. (CBA group) – Regionálna obchodná sieť potravín so sídlom v Modre.

Farma BABINDOL: Ak nás ochutnáte, tak si poviete: „Tak má chutiť paradajka.“ Pri pestovaní našich paradajok používame predovšetkým biologickú ochranu.

BARINY garage: Servis motocyklov, prestavby a upravy. ako dobrovolnici spolupracuju na organizácii FAIR crossu

EKODREN s.r.o. – Spoločnosť ktorá sa zaoberá výrobou komponentov a realizáciou riešení na odvod a využitie dažďových vôd akumuláciou a vsakovaním.