FAIR CROSS 2018 – Aktualizované

2. ročník FAIR Crossu je za nami. Počasie vyšlo ako na objednávku, trať bola v dobrom stave a pribudli noví účastníci. Výborný výkon podal aj spíker, za čo mu patrí veľká pochvala. Najväčším prínosom Však bola Vaša účasť na behu, vďaka ktorej sa podarilo vyzbierať 2045.-Eur pre nadáciu REVIA, ktorá podporuje komunitné projekty v malokarpatskom regióne. Ďakujeme tiež všetkým sponzorom a dobrovoľníkom, ktorí sa pričinili o to, že bolo možné zabezpečiť nevyhnutné veci pre beh (časomiera, obsluha bufetu, reklama a pod. ) Vďaka patrí aj fotografom za pekné fotky a videá. Účastníkom ďakujeme za príjemné ohlasy a rady, určite vylepšíme to čo sa tento rok úplne nepodarilo. Určite zmeníme trasu 5,5km behu, aby ste sa tiež mohli občerstviť v bufete a popracujeme aj na trati pre najmenších, veď miesta máme dosť. Dúfame len, že počasie vyjde ako po minulé ročníky.

Tu si môžete pozrieť všetky výsledky aj fotografie od p. Mariána Bartoša

Prečo GOLF a CROSS? V amatérskom golfe to chodí väčšinou tak, že každý súťaží sám so sebou. Ten kto to niekedy skúsil, vie o čom je reč. Prekonáva hlavne sam seba, svoje nervy, prírodu, gravitáciu. Preto GOLF. Rovnako tak to platí aj pri športovaní v lese. A keďže tiež radi beháme a bajkujeme, preto tento CROSS.

Zámerom je zorganizovať dobročinný beh, prostredníctvom ktorého vyzbierame finančné prostriedky pre nadáciu REVIA  ktorá financuje neziskové projekty v rámci malokarpatského regiónu.  Pripravili sme 2 trate, pre zdatnejších 11,5km a menej zdatných 5,5km.

Pre konkrétne informácie o behu navštívte podstránku propozície pre registraciu na beh kliknite sem

Ďakujeme:

            

        

        Športová komisia v Limbachu

médiá:

   

        

vek ani pohlavie nehra rolu,

kto zabludi, ten ma smolu.

teren byva zradny, preto zvaz svoju obuv, sily

nech ta nezezeru lesne vily.